Prelegenci

A B C Č D F G H J K L Ł M N O P R S T U W Z
Małgorzata Gałązka-Sobotka

dr Małgorzata Gałązka-Sobotka

dziekan, Centrum Kształcenia Podyplomowego, dyrektor, Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia, Uczelnia Łazarskiego, ekspert, Pracodawcy RP

Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego oraz Dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego. Od 2015 r. wiceprzewodnicząca Rady Narodowego Funduszu Zdrowia (członek rady od 2010 r.).

Dyrektor programu MBA w Ochronie Zdrowia oraz kierownik merytoryczny wielu certyfikowanych przez Uczelnię Łazarskiego programów szkoleniowych dedykowanych profesjonalistom medycznym, kadrze zarządzającej placówkami leczniczymi oraz pracownikom instytucji publicznych z sektora zdrowia. Inicjatorka i liderka Sektorowej Rady ds. Kompetencji w opiece zdrowotnej i opiece społecznej.

Autorka licznych publikacji naukowych i eksperckich poświęconych ekonomiczno-społecznym aspektom ochrony zdrowia i nowoczesnym modelom jej organizacji i finansowania. Propagatorka koncepcji „Ochrony zdrowia nakierowanej na wartość” (Value Based Healthcare). W kolejnych edycjach LISTY STU najbardziej wpływowych osób w sektorze ochrony zdrowia znalazła się w pierwszej dziesiątce osób, które wywierają największy, pozytywny wpływ na polski system ochrony zdrowia.

Integratorka ludzi i idei. Za propagowanie wzorów świadomego przywództwa pełnego empatii, szacunku i uważności laureatka pierwszej edycji konkursu „Sustainable Impact” w kategorii Lider. Laureatka konkursu Sukces Roku 2022 w Ochronie Zdrowia w kategorii Zdrowie publiczne.

Bierze udział w sesjach:

Rewolucja czy ewolucja? Którą drogą powinna pójść ochrona zdrowia w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ
PRELEGENCI

Biznes. Zdrowie publiczne. Profilaktyka

ZOBACZ WIĘCEJ
PRELEGENCI

Jakość zarządzania placówkami medycznymi

ZOBACZ WIĘCEJ
PRELEGENCI

Co w dzisiejszym systemie ochrony zdrowia znaczy medycyna prywatna?

ZOBACZ WIĘCEJ
PRELEGENCI

POWRÓT