Kobieta Rynku Zdrowia

Zakończyliśmy etap przyjmowania zgłoszeń do konkursu Kobieta Rynku Zdrowia – wydarzenia towarzyszącego IX Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC), który odbędzie się w dniach 7-8 marca 2024 r. w Katowicach.

Podczas wieczornej gali redakcja Rynku Zdrowia po raz drugi przyzna nagrodę Kobieta Rynku Zdrowia. Tytułem zostaną wyróżnione menedżerki, lekarki, naukowczynie, badaczki, polityczki, urzędniczki, działaczki społeczne oraz przedstawicielki organizacji działających na rzecz pacjentów i ochrony zdrowia.

Głównym celem konkursu ‒ organizowanego przez Grupę PTWP, wydawcę portalu i magazynu Rynek Zdrowia ‒ jest wybór 50 najbardziej wpływowych kobiet, które swoją pracą i działaniami przyczyniają się do rozwoju ochrony zdrowia w Polsce oraz rozwoju medycyny.

Zgłoszenia były przyjmowane do 19 stycznia 2024 r., w kolejnym etapie zostaną zweryfikowane przez organizatorów w zakresie kryteriów dopuszczenia do konkursu.

Wyboru laureatek dokona kapituła konkursu, którą tworzą przedstawiciele organizatora – dziennikarki i dziennikarze portalu Rynek Zdrowia pod przewodnictwem Pauliny Gumowskiej, redaktorki naczelnej. Kapituła na podstawie zgłoszeń przygotuje listę 50 najbardziej wpływowych kobiet w ochronie zdrowia.

Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres e-mail: kobieta@rynekzdrowia.pl

W ubiegłym roku pierwsze miejsce w rankingu zajęła Pani profesor Agnieszka Mastalerz-Migas. 

Więcej o laureatkach Konkursu Kobieta Rynku Zdrowia 2023 w portalu rynekzdrowia.pl. Laureatki tegorocznej edycji  poznamy 7 marca 2024 r. podczas IX Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

REGULAMIN