Prelegenci

A B C Č D F G H J K L Ł M N O P R S T U W Z
Artur Prusaczyk

Artur Prusaczyk

wiceprezes zarządu, Związek Pracodawców Opieki Integrowanej Opartej na Wartości – „SPOIWO“, wiceprezes zarządu, Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o.

Lekarz ginekolog-położnik z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, aktualnie w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej.

Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu  Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o. w Siedlcach.  Spółka łącznie zarządza ponad 40 placówkami, w których realizuje świadczenia z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Należy do zespołu projektowo-badawczego CMD oraz jest odpowiedzialny m.in. za działalność w zakresie profilaktyki onkologicznej i zarządzanie projektami.

Propagator idei opieki koordynowanej i VBHC w Polsce. Od lat wypracowuje model opomiarowania działalności medycznej za pomocą wskaźników oraz organizacji świadczeń w oparciu o efektywność. Na bazie autorskiego modelu opieki w CMD pn. „ABCDE”, którego jest współautorem, powstał pilotaż POZ PLUS, a następnie systemowe wdrożenie Opieki Koordynowanej. Obecnie we współpracy z Bankiem Światowym propaguje model dla przedstawicieli krajów zainteresowanych wdrażaniem reform, głównie z obszaru Europy Środkowej i Azji Centralnej.

Jest autorem kilkunastu  publikacji oraz wystąpień na wielu krajowych i zagranicznych konferencjach.

Współzałożyciel i wiceprezes Związku Pracodawców SPOIWO. Członek Rady Naukowej Stowarzyszenia IFIC Polska.

Bierze udział w sesjach:

Jakość zarządzania placówkami medycznymi

ZOBACZ WIĘCEJ
PRELEGENCI

POZ i AOS. Kiedy staną się realną konkurencją dla szpitali?

ZOBACZ WIĘCEJ
PRELEGENCI

POWRÓT