Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z
Joanna Kreczko

Joanna Kreczko

Firma: Instytut Biotechnologii i Medycyny Molekularnej

Stanowisko: wykonawca

Joanna Kreczko-Kurzawa – Chemik, specjalista w zakresie syntezy organicznej. Absolwentka Wydziału Chemii na Uniwersytecie Gdańskim oraz Międzywydziałowych Studiów Podyplomowych „Współczesne metody analityki z elementami diagnostyki molekularnej”. Posiada przeszło 10-letnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej. Specjalizuje się w syntezie peptydów na fazie stałej (SPPS) i w roztworze oraz w syntezie organicznej.

W zakresie jej zainteresowań naukowych leży także analityka chemiczna w zakresie oznaczeń analitów w próbkach o złożonej matrycy zarówno z wykorzystaniem technik instrumentalnych (w szczególności GC-MS i RP-HPLC -UV) jak i technikami klasycznymi (rodzaje prób: masa fermentacyjna, próbki środowiskowe, płyny ustrojowe, napoje alkoholowe itp.).

Posiada bogate doświadczenie popularyzatorskie i trenerskie. Od 2007 roku prowadzi szkolenia i warsztaty z technik analitycznych, chemii pokazowej oraz chemii w różnych aspektach życia i działalności gospodarczej

Pomysłodawca i organizator siedmiu edycji Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców: Człowiek Nauka Środowisko (od 2012 roku), członkini stowarzyszenia Rzecznicy Nauki (od 2016 roku).

Bierze udział w sesjach:

 • Start-upy w medycynie

  ZOBACZ WIĘCEJ
  PRELEGENCI
   

  Start-upy w medycynie

  • Prezentacje finalistów II Konkursu Start-Up-Med – imprezy towarzyszącej V Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych
  • Dyskusja z udziałem Jury II Konkursu Start-Up-Med

  Start-upy w medycynie

POWRÓT

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie