V Kongres Wyzwań Zdrowotnych w wersji online

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, pierwotnie planowany termin tego wydarzenia (5-6 marca 2020 r.) został przełożony na 17 i 18 czerwca 2020 roku. Niestety, wciąż wymagająca utrzymania zasad izolacji społecznej pandemia SARS-CoV-2 sprawia, że nadal obowiązują ograniczenia, które wykluczają organizację dużych wydarzeń z udziałem publiczności.

W związku z tym postanowiliśmy przeprowadzić tegoroczną edycję Kongresu Wyzwań Zdrowotnych – łącznie z wydarzeniami towarzyszącymi – w formule online. Zdecydowana większość z kilkudziesięciu planowanych debat, wykładów i prezentacji zorganizowana zostanie w sposób zdalny od 14 maja do 14 lipca 2020 r. i będzie dostępna zarówno na stronie internetowej wydarzenia hccongress.pl, jak i portalach Grupy PTWP: rynekzdrowia.pl, rynekaptek.pl i infodent24.pl

Podjęcie decyzji najpierw o zmianie terminu, a następnie o przeniesieniu na platformę internetową tak dużego przedsięwzięcia nie było łatwe. Uznaliśmy jednak, że z uwagi na ogromne zainteresowanie piątą edycją Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, tego wydarzenia nie może zabraknąć w kalendarzu najważniejszych spotkań poświęconych szeroko rozumianemu sektorowi ochrony zdrowia.

Jednocześnie pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności wynikające ze zmiany daty oraz formuły Kongresu. Bardzo liczymy na wsparcie oraz zrozumienie.

Na obszerny i różnorodny program V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych składa się ponad 60 sesji, wykładów i prezentacji w sześciu głównych blokach tematycznych. Agenda HCC 2020 i plan emisji online wydarzeń w ramach tegorocznego Kongresu są aktualizowane na stronie: www.hccongress.pl.


Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie