Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S T U W Z
Igor Grzesiak

Igor Grzesiak

Firma: Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej

Stanowisko: wiceprezes zarządu

Igor Grzesiak – Wiceprezes Zarządu Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej. Członek Naczelnej Komisji Bioetycznej przy Agencji Badań Medycznych, Rady Organizacji Pacjentów przy Rzeczniku Praw Pacjenta oraz Forum Organizacji Pacjentów przy Narodowym Funduszu Zdrowia. Interesariusz zewnętrzny dla kierunku zdrowie publiczne na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w kadencji 2024-2028. Ekspert oceniający Certyfikowanie Aplikacji Zdrowotnych przez Ministerstwo Zdrowia. Przewodniczący Rady Nadzorczej Fundacji „Kamiliańskiej Misji Społecznej”. Sekretarz zespołu ekspertów do opracowania Rządowego Projektu Polityki Zdrowotnej na lata 2022- 2026 pn. „Leczenie antyretrowirusowe osób żyjących z wirusem HIV w Polsce”. W 2021 r. powołany przez Rzecznika Praw Pacjenta do grona zespołu ekspertów w projekcie „Po pierwsze pacjent – działania Rzecznika Praw Pacjenta na rzecz poprawy jakości usług zdrowotnych”. Wyróżniony przez Ministra Zdrowia odznaką honorową Ministerstwa Zdrowia „Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia”. 

Bierze udział w sesjach:

  • 2021 rokiem wyrobów medycznych – co zmieni się w tym roku? Jak wpłynie to na funkcjonowanie branży?

    ZOBACZ WIĘCEJ
    PRELEGENCI
     

    2021 rokiem wyrobów medycznych – co zmieni się w tym roku? Jak wpłynie to na funkcjonowanie branży?

    • Rozporządzenie MDR i nowa ustawa o wyrobach medycznych – czy to zapowiedź rewolucji w branży wyrobów medycznych? Jak nowa legislacja wpłynie na funkcjonowanie całego rynku zdrowia w Polsce? Dlaczego polskie przepisy radykalnie odbiegają od uregulowań europejskich?
    • Sytuacja polskiego rynku wyrobów medycznych na tle Europy i krajów Grupy Wyszehradzkiej
    • Finansowanie wyrobów medycznych w dobie COVID-19
    • Wyroby medyczne a reklama – co się zmieni po wprowadzeniu nowych rozporządzeń?
    • Dlaczego w obliczu zagrożenia zamykają się granice europejskie i wreszcie, czy w takiej sytuacji jesteśmy w stanie konkurować z USA i Chinami?
    • HTA dla wyrobów medycznych – co zmieni się w najbliższym czasie? Dlaczego przyspieszenie wdrażania nowych technologii i innowacji w branży medycznej jest tak istotne?

POWRÓT

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie