Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Maciej Mądrala

Maciej Mądrala

Firma: Grupa LUX MED

Stanowisko: dyrektor szpitali

Od ponad 20 lat związany z branżą usług medycznych. W latach 2006 - 2008 Dyrektor NZOZ Carolina Medical Center, od 2008 do 2019 roku Dyrektor Generalny w Centrum Medycznym MAVIT Sp. z o.o. – koordynujący realizację nowych inwestycji i wdrażanie innowacyjnych technologii. Od 2010 r. jako Członek Zarządu CM MAVIT zajmował się prowadzeniem wielu projektów dot. pozyskiwania funduszy europejskich w obszarze nowych technologii medycznych oraz informatycznych. Od momentu wprowadzenia spółki do Grupy Lux Med (wrzesień 2019 r.), przez dwa lata sprawował stanowisko Prezesa Zarządu. Od lipca 2021 roku objął obowiązki Dyrektora Szpitali Grupy Lux Med.
Absolwent studiów magisterskich na kierunku zarządzanie i marketing oraz seminarium doktorskiego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Jako Dyrektor Szpitali Grupy Lux Med koncentruje się na konsolidacji jednostek szpitalnych, wdrożeniu optymalnego modelu ich funkcjonowania w ramach Grupy, a przede wszystkim wsparciu szpitali w rozwoju, zwiększaniu efektywności organizacyjno-kosztowej i wzmocnieniu przewag konkurencyjnych.

 

Bierze udział w sesjach:

Zarządzanie szpitalami – katalog wyzwań

ZOBACZ WIĘCEJ
PRELEGENCI

POWRÓT

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie