Dla uczestników

ODBIÓR IDENTYFIKATORÓW

Odbiór identyfikatorów będzie możliwy w punkcie recepcyjnym zlokalizowanym w części C budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach (Plac Sławika i Antalla 1), wejście od strony ul. Olimpijskiej.

Godziny otwarcia recepcji:

3 marca: 8.30-22.00

4 marca: 8.30-17.00

 

Przypominamy, że obowiązuje wcześniejsza rejestracja internetowa.

Zapoznaj się z Zasadami Bezpieczeństwa obowiązującymi podczas Kongresu.

 

DOJAZD I PARKING

Międzynarodowe Centrum Kongresowe zlokalizowane jest w samym sercu miasta, tuż obok legendarnej hali widowiskowo-sportowej Spodek. Wspólnie z Muzeum Śląskim i siedzibą Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia współtworzą „Strefę Kultury” - nową przestrzeń miasta, z której chętnie korzystają turyści oraz mieszkańcy Katowic i Aglomeracji Śląskiej.

Dojazd samochodem

Doskonałe położenie w pobliżu autostrady A4 i A1 pozwala na sprawne dotarcie z wielu miejsc w kraju i Europie. Liczne parkingi zlokalizowane wokół MCK umożliwiają komfortowe korzystanie z obiektu.

Dojazd pociągiem

Z Dworca PKP w Katowicach do Międzynarodowego Centrum Kongresowego można dostać się:

  • pieszo w 15 min. (2,5 km)
  • taksówką z Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej lub ulicy Młyńskiej
  • tramwajem z przystanku Katowice Dworzec PKP liniami T0, T13, T19, T43 do przystanku Katowice Rondo (4 min.)

Rozkład jazdy PKP

Dojazd tramwajem i autobusem

Najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy KZK GOP dla Międzynarodowego Centrum Kongresowego to Katowice Rondo, Katowice Spodek lub Katowice Uniwersytecka.

Rozkład jazdy autobusów i tramwajów

Połączenia lotnicze

Międzynarodowe Centrum Kongresowe zlokalizowane jest 30 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowicach- Pyrzowicach. Podróż samochodem na lotnisko zajmuje ok. 0,5 h. Z lotniska w Pyrzowicach można do MCK dotrzeć taksówką (cena ok. 100 zł) lub busem (cena ok. 30 zł). Wybierając podróż busem z lotniska w Pyrzowicach należy kierować się na przystanek Katowice Sokolska (1 km od MCK) lub Katowice Hotel Novotel (850 m od MCK).

Niedalekie sąsiedztwo międzynarodowych portów lotniczych w Krakowie Balicach( 70 km, ok. 50 min.) i Ostrawie(130 km, ok. 1,2 h) umożliwia sprawne dotarcie do MCK z wielu destynacji w Polsce, Europie i na świecie.

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie