Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Elżbieta Kantowicz

Elżbieta Kantowicz

Firma: Impel Catering Sp. z o.o.

Stanowisko: prezes zarządu

Prezes zarządu Impel Catering, współtwórca innowacyjnego rozwiązania żywienia szpitalnego IMFOOD. Od 15 lat współpracuje ze szpitalami w zakresie outsourcingu usług żywienia zbiorowego. Wieloletnia dyrektor handlowa z szeroką wiedzą ekspercką w zakresie zarządzania i sprzedaży, specjalizująca się w kwestiach dotyczących prawa zamówień publicznych w szczególności w obszarze żywienia zbiorowego w ochronie zdrowia.

Od 2019 roku jako prezes zarządu Kujawsko Pomorskiego oddziału Federacji Przedsiębiorców Polskich, reprezentuje kluczowe interesy gospodarcze i społeczne lokalnych pracodawców i pracowników. Stwarza w regionie możliwości wymiany doświadczeń oraz przestrzeni do współpracy tworząc platformę dialogu z administracją publiczną, samorządową, organizacjami pozarządowymi i społecznymi. 

Drugi rok jako wiceprzewodnicząca K-P Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego aktywnie uczestniczy w opiniowaniu projektów strategii rozwoju województwa oraz tworzeniu rekomendacji rozwiązań i propozycji zmian legislacyjnych.

Z wykształcenia dziennikarka, politolog, absolwentka podyplomowego studium stosunków międzynarodowych i dyplomacji, trener biznesu z zamiłowaniem do psychologii i rozwoju osobistego dzięki inteligencji emocjonalnej.  

Bierze udział w sesjach:

Polityka żywieniowa – bardzo jej potrzebujemy

ZOBACZ WIĘCEJ
PRELEGENCI

POWRÓT

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie