Prelegenci

A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż
Wojciech Osewski

Wojciech Osewski

Firma: arodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach

Stanowisko: kierownik, dział IT

Urodzony w 1983 roku w Białymstoku. Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej na kierunku Matematyka, specjalność Matematyka Finansowa (2008). Stopień doktora nauk fizycznych uzyskał w 2013 r. w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 2009r. Zatrudniony w Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie oddział w Gliwicach. Do roku 2016 był pracownikiem Zakładu Planowania Leczenia oraz Zakładu Radioterapii. Od września 2016 został kierownikiem Działu Informatyki. Od 2009r. ściśle związany z tematyką fizyki medycznej w radioterapii oraz administracją systemów medycznych. Czynny uczestnik prac naukowych Instytutu oraz autor oprogramowania wspomagającego radioterapię stosowanego w praktyce klinicznej. Odpowiedzialny za wdrożenia nowoczesnego systemu Vendor Neutral Archive dedykowanego archiwizacji danych medycznych Instytutu. Aktualnie zaangażowany w realizacje projektu Śląska Cyfrowa Platforma Medyczna eCareMed, projektu „Wprowadzenie nowoczesnych e-usług w podmiotach leczniczych nadzorowanych przez Ministra Zdrowia” oraz projektu „Budowa nowoczesnej platformy gromadzenia i analizy danych z Krajowego Rejestru Nowotworów oraz onkologicznych rejestrów narządowych, zintegrowanej z bazami usługodawców leczących choroby onkologiczne (e-KRN+)”.

Bierze udział w sesjach:

  • Elektroniczna dokumentacja medyczna

    ZOBACZ WIĘCEJ
    PRELEGENCI
     

    Elektroniczna dokumentacja medyczna

    • EDM od pojedynczego gabinetu do dużego szpitala i wymiany cyfrowej dokumentacji w skali regionalnej i krajowej – w jakim miejscu jesteśmy?
    • Elektroniczna dokumentacja medyczna – przepisy, harmonogram wdrażania, praktyka
    • E-dokumentacja medyczna z perspektywy decydentów, świadczeniodawców, dostawców rozwiązań i pacjentów
    • Zinformatyzowanie placówek – to dopiero pierwszy krok do stosowana cyfrowej dokumentacji medycznej jako powszechnego standardu
    • Bezpieczeństwo gromadzenia i udostępniania EDM

    Elektroniczna dokumentacja medyczna

POWRÓT

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie